KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475215

nr 1547 5215

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Signerad. Bladets mått: 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:42:49

12/6 17:37:55 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm