MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7797115
nr 779 7115
MIRROR
Gustavian style, height: 58, wear, damages.
Gustaviansk stil, höjd: 58
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday September 24 2012
at 17:17:35
24/9 16:59:07
24/9 17:02:29
150 kr
Den Gustavianska stilen