KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatintetsning 11922085

nr 1192 2085

Sixten Haage

(1926-2021), Sverige

Akvatintetsning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Signerad, daterad -80, numrerad 112/375, Motivet: 39x34 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:47:11

2/7 18:37:11 1      Vinnande bud
2/7 18:40:10 1      justering av budtak

Sixten Haage

Läs mer om Sixten Haage