ART / Lithographs / Litograph in colors 8269126
nr 826 9126
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Elisabet Jansson, 2/190, subject size: 43x31,
Elisabet Jansson, 2/190, motivets mått: 43x31
400
SEK 100
Monday May 13 2013
at 20:43:18
13/5 20:10:34