Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 3033138



*

nr 303 3138


Färglitografi

Gamla Stan, 125/280, 47x33


Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 mars 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/3 13:44:10 1      100 kr
8/3 15:55:07 2      ledande budet*


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik litografi litografier litografiskt blad stockholmsmotiv
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr