KONST / Litografier / Färglitografi 17334132
nr 1733 4132
Bo Lundwall
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 78/250, daterad -91, Fågel. Färglitografi, bildmått: 51x34 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Bo Lundwall, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:15:21
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr