Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Colour etching 14234365



*

nr 1423 4365


COLOUR ETCHING

Loren Halmwood. Signed, Same. Image dimensions: 25x32, outer dimensions including frame: 45x50,


Loren Halmwood, Signerad, Same. Bildmått: 25x32, yttermått inklusive ram: 45x50 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday October 4 2021
at 18:49:28


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/9 18:45:34 1      100 kr
4/10 18:19:52 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgetsning grafik loren halmwood same
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 19:28
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 19:33
  • 6053 ETCHING
    Pål Svensson. Signed, numbered 22/40. Sheet: 52x39..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 20:19




Ladda ner broschyr