ART / Misc. paintings / Modetavlor 12497048

nr 1249 7048

Modetavlor

2 pcs, 19th century, France, kolorerade litografier, 23x16 & 29x24,

2 st, 1800-tal, Frankrike, kolorerade litografier, 23x16 & 29x24

700

SEK 300

Monday April 22 2019
at 20:10:55

21/4 10:15:48 1      Vinnande bud