![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 9996112
*
nr 999 6112
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Timo Solin (f. 1947), 24/24, 39x29
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2015
kl 18:32:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/12 22:22:18
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Läs mer om Timo Solin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige timo solin
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Läs mer om Timo Solin
nr 999 6112
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Timo Solin (f. 1947), 24/24, 39x29
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/12 22:22:18 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Timo Solin
Timo Solin, svensk skulptör och mÃ¥lare född i Tammerfors i Finland 1947.Läs mer om Timo Solin
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige timo solin
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25