ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10827325
*
nr 1082 7325
Spegel
56x48
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 19:46:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/12 22:47:56
1
100 kr
1/1 07:37:24
2
150 kr
8/1 14:57:52
3
200 kr
9/1 18:36:56
4
300 kr
9/1 18:40:36
3
300 kr
9/1 18:40:36
4
300 kr (Budbetjänt)
9/1 18:41:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30
-
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49
-
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1082 7325
Spegel
56x48
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/12 22:47:56 | 1 | 100 kr |
| 1/1 07:37:24 | 2 | 150 kr |
| 8/1 14:57:52 | 3 | 200 kr |
| 9/1 18:36:56 | 4 | 300 kr |
| 9/1 18:40:36 | 3 | 300 kr |
| 9/1 18:40:36 | 4 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 9/1 18:41:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30 -
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49 -
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27



