ART / Lithographs / Litographs in colors 15728343
nr 1572 8343
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
4 pcs, Jonas Fredén (1959-2020), Sweden. Signerade och numrerade. Litograph in colors. 3 st bladets mått: 24x32 ca, outer dimensions including frame: 38x44 cm ca, 1 st bm: 22x30 cm, outer dimensions including frame: 52x42,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Signerade och numrerade. Färglitografi. 3 st bladets mått: 24x32 ca, yttermått inklusive ram: 38x44 cm ca, 1 st bm: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x42
2000
SEK 1500
Monday October 23 2023
at 18:05:13
21/10 11:56:32
Jonas Fredén
Read more about Jonas Fredén