ART / Oil paintings / Oil painting 17423429

nr 1742 3429

OIL PAINTING

unidentified artist. Signed, Daterad 1998, Amsterdam, frame: 19x24,

Oidentifierad konstnär. Signerad, Daterad 1998, Amsterdam. Olja på duk, ram: 19x24 cm

Yes

600

SEK 100

Monday November 24 2025
at 18:45:07

24/11 17:36:09 1      Vinnande bud