KONST / Litografier / Färglitografier 12409193

nr 1240 9193

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografier, 2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), gubbe, Signerade. Motivet: 12x9,21x15,11x15

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:57:15

5/3 20:37:21 1      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren