KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8516058
nr 851 6058
Blandteknik
H-son, interiör, signerad, 18x20
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:45:01
100 kr
200 kr