KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 12509250
nr 1250 9250
Ikon
rizza i mässing, 30x26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:03:42
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)