KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456041
nr 1445 6041
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 45x54, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:22:27
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström