FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chairs 7764425
nr 776 4425
SWIVEL CHAIRS
one pair, 1960s/1970s, leather, wear.
1 par, 60/70-tal, läder
Condition: slitage
1000
SEK 300
Monday September 10 2012
at 18:18:35
150 kr
250 kr