KONST / Litografier / Färglitografi 12113064
nr 1211 3064
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad. Bladets mått: 65x49
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:13:21
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
22 okt