KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728047
nr 1572 8047
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 29x23cm, yttermått inklusive ram: 31x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:08:07
19/10 19:17:41
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren