KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286455

nr 1228 6455

Harry Moberg

(1927-2018), Sverige

Etsning, Harry Moberg (1927-2018), Sverige. Signerad, numrerad 9/25. Motivet: 25x20 cm

Harry Moberg, svensk bildkonstnär född 1927, död 2018.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 januari 2019
kl 20:33:08

11/1 22:48:50 1      150 kr
14/1 20:26:58 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Harry Moberg

Läs mer om Harry Moberg