ART / Lithographs / Litograph in colors 8379022
nr 837 9022
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), 1966, 4/125, subject size: 30x43,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Rodhe (1916-2005), 1966, 4/125, motivets mått: 30x43
1200
SEK 350
Monday July 29 2013
at 20:51:56
16/7 14:10:45
300 kr
29/7 20:44:34
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe