KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15527131

nr 1552 7131

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1916. Bildmått: 9,5x7, yttermått inklusive ram: 40x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:22:45

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg