KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956527
nr 1395 6527
Etsning
Oidentifierad konstnär. Lage. Signerad, numrerad 3/5, daterad -66, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:44:01