KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvarell+kopparstick 9344396

nr 934 4396

Akvarell+kopparstick

3 st, 1800-tal

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 januari 2015
kl 18:21:15

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion