KONST / Litografier / Konstmapp 8102008
nr 810 2008
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschembrenner + Madeleine Pyk + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944), signerade, x/xx, bladets mått: 50x70
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:58:42
11/1 15:43:38
1.200 kr
25/2 19:53:42
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist