ÖVRIGT / Diverse / Bordsuppsats 7674350
nr 767 4350
Bordsuppsats
Brons, tidigt 1900-tal, signerad Thuss, Wien, längd: 41
Kondition: saknar muttrar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:53:09
1.200 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr