ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12814232
nr 1281 4232
Nyrokoko, 59x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 21:02:46
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.