ART / Lithographs / Litograph in colors 7449229
nr 744 9229
LITOGRAPH IN COLORS
Efter Matisse, Signerad i tryck, composition, subject size: 75x102,
Efter Matisse, Signerad i tryck, komposition, motivets mått: 75x102
1500
SEK 700
Monday February 27 2012
at 18:54:00
23/2 00:15:59