ART / Lithographs / Litograph in colors 13279313
nr 1327 9313
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
John Salt (b. 1937), Great Britain. Bilvrak. Signed, numbered 135/150. Unframed, sheet: 50x69, 5 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Bilvrak. Signerad, numrerad 135/150. Oramat löst blad, bladets mått: 50x69,5 cm
John Salt, painter born 1937 in Birmingham, Storbritannien.
700
SEK 600
Monday May 18 2020
at 18:42:54
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Robot)