KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545308

nr 1454 5308

Oidentifierad konstnär. Signerad A Hammarström, Baggensstäket, 1886. Olja på duk, 49x62, yttermått inklusive ram: 60x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 mars 2022
kl 18:39:05