ART / Oil paintings / Oil painting 12983146
nr 1298 3146
OIL PAINTING
Kopia efter Leonardo da Vinci, "Mona Lisa". Signerad 1914. Oil on canvas, 120x90cm, wear, damages.
Kopia efter Leonardo da Vinci, "Mona Lisa". Signerad 1914. Olja på duk, 120x90cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1900
Monday December 16 2019
at 20:10:04
1.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr