KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618193
nr 1561 8193
Eva Holmér Edling
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 276/320. Bildmått: 23x24,5, yttermått inklusive ram: 44x42 cm
Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:23:48
100 kr
300 kr
Eva Holmér Edling
Läs mer om Eva Holmér Edling