KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5795789

nr 579 5789

Blandteknik

signerad. folkvimmel, 41x59

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 april 2009
kl 17:08:50

24/4 08:10:57 1      300 kr
26/4 23:38:54 2      Vinnande bud