ART / Lithographs / Litograph in colors 14366042
nr 1436 6042
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sweden. Signed, numbered 73/300. Litograph in colors, Image dimensions: 60x52c, outer dimensions including frame: 82x72cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 73/300. Färglitografi, bildmått: 60x52c, yttermått inklusive ram: 82x72cm
SEK 600
Monday December 6 2021
at 20:36:04
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
500 kr
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm