Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Colour etching 15154241



*

nr 1515 4241


COLOUR ETCHING

unidentified artist. Signed. Image dimensions: 31x21 cm, outer dimensions including frame: 51x37,


Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 31x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x37 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday January 16 2023
at 20:21:07


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/1 15:23:59 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar färgetsning grafik
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 7069 ETCHING
    unidentified artist. Signed, numbered 1/30, jaktst..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:11




Ladda ner broschyr