FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 5864631
nr 586 4631
ARMCHAIRS
Et par, rococo style, slitage, skador.
Et par, rokokostil
Condition: slitage, skador
1000
SEK 3100
Monday June 1 2009
at 18:20:04
600 kr
950 kr
2.500 kr
3.000 kr