ART / Oil paintings / Oil painting 15407074
nr 1540 7074
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H Wagner, kustmotiv med fiskebåtar. Oil on canvas, 66x102 cm, outer dimensions including frame: 77x112,
Oidentifierad konstnär. Signerad H Wagner, kustmotiv med fiskebåtar. Olja på duk, 66x102 cm, yttermått inklusive ram: 77x112 cm
2000
SEK 1500
Monday May 15 2023
at 18:19:40
9/5 23:31:08