ART / Lithographs / Litografisk affisch 16784169
nr 1678 4169
Litografisk affisch
Matisse, Musée Nice, no signature, unframed. Sheet: 99x63 cm,
Matisse, Musée Nice, Ej signerad, oramad. Bladets mått: 99x63 cm
1000
SEK 700
Monday February 10 2025
at 18:57:23
7/2 19:01:13