KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9656367
nr 965 6367
Frans Wilhelm Odelmark
(1849-1937), Sverige
Blandteknik, 2 st, Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), signerad, 40x27
Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:55:45
26/5 07:41:02
Frans Wilhelm Odelmark
Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark