KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077540

nr 1407 7540

Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsbild. Olja på duk, 40x50, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:15:59