ART / Lithographs / Giclée 13764025
nr 1376 4025
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Roman". Signed, numbered 20/50. Subject: ca 44x60, unframed,
Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 20/50. Motivet: ca 44x60, oramat löst blad
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 100
Monday February 1 2021
at 20:49:58
1/2 15:48:27