ART / Oil paintings / Oil painting 9862820
nr 986 2820
OIL PAINTING
unidentified artist, coast, 1950s, signed, 18 x 38,
Oidentifierad konstnär, kust, 50-tal, signerad, 18 x 38
600
SEK 400
Monday October 12 2015
at 19:35:15
350 kr