KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17524454

nr 1752 4454

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Pastell, Signerad, daterad -03, kvinna, yttermått inklusive ram: 41x36 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:07:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg