KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13207260

nr 1320 7260

Herbert Walås

(1912-2003), Sverige

Akvarell, Signerad, 53x13 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 april 2020
kl 18:13:20

Herbert Walås

Läs mer om Herbert Walås