KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769273

nr 1276 9273

H A Holmberg. Signerad. Olja på pannå, 38x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:34:06

23/9 17:38:03 1      Vinnande bud