KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253190
nr 1625 3190
Jalbert, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:11:34
2/6 16:46:27
3/6 18:06:42