KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652013

nr 1565 2013

Lennart Börje Vestberg

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Af Chapman på Skeppsholmen, Signerad. Olja på duk, 40x69 cm, yttermått inklusive ram: 47x77cm

Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:46:12

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Lennart Börje Vestberg

Läs mer om Lennart Börje Vestberg