ART / Etchings etc / Etching 12847003
nr 1284 7003
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Birgitta Liljebladh (b. 1924). "Spanska huvuden". Signed, numbered 73/125, dated -52. Subject: 25, 5x21, 5 cm,
ETCHING, Birgitta Liljebladh (f. 1924), "Spanska huvuden". Signerad, numrerad 73/125, daterad -52. Motivet: 25,5x21,5 cm
Birgitta Liljebladh, Swedish painter born 1924.
SEK 100
Monday October 28 2019
at 19:33:21
28/10 13:37:25
Birgitta Liljebladh
Read more about Birgitta Liljebladh