KONST / Litografier / Färgserigrafi 13475289
nr 1347 5289
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 64/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:36:39
700 kr
900 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe