KONST / Oljemålningar / Miniatyrmålning 2975161

nr 297 5161

Miniatyrmålning

Förgylld ram, 1800-tal, 6x5

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 2 februari 2004

2/2 12:00:42 1      ledande budet*